Специфіка процедури абдомінопластики

Кожна жінка мріє про струнку фігуру, плоский живіт і осикову талію. Метою операції абдомінопластики є виправлення деформації передньої черевної стінки живота. До таких деформацій відносяться надлишок шкіри після вагітності, провисання шкіри, розтяжки та в’ялість. Пластична операція спрямована не тільки на видалення зайвої шкіри на животі (підтяжка шкіри живота), але і на відновлення м’язового корсета.

На сьогодні існують різні методики проведення операції. Існують також технології, при яких залишаються мінімальні рубці – це мініабдомінопластика або ендоскопічна абдомінопластика живота. Завдяки матеріалам високої якості та професіоналізму хірурга, шов виглядає практично непомітним. За деякий час, рубці світлішають і майже не відрізняються від шкіри. Зазвичай розріз приходить на ту зону, що ховається під спідньою білизною.

Хочете дізнатись більше? Все починається з безкоштовної консультації! Подзвоніть на номер телефону в профілі, або напишіть в приватні повідомлення. Всім гарного дня та натхнення на прекрасне!

Владимир Стришенец

Сертифицированный лапароскопический и пластический хирург

Рабочие часы

Понедельник - Пятница:
8.00 - 20.00
Суббота - Воскресенье:
8.00 - 18.00

Контакты

Телефон: +38 (097) 1385880Звоните в любое времяЕще контакты